Kultura - Folirancija
- Slusamo vas i danas ja i moja Natalija 👊
- I meni je zao sto su se raspali. Stetaaaaaaa
- Ovo i danas pogađa u metu.Svjetski a naše
..
- 2019
- ja sam Drago,drago mi je!!
- Dugo nisam čula ovu stvar,, predobra jeee...
- Meni je ovaj spot pre dobar...gotovo se mogu sjetiti svakog detalja na snimanju...hehehehehehe
- pa sad prije koji tjedan su svirali u puli. bit će bit će :D
- zakon!
- sad su ti opet u điru
- ovaj bend ponovo svira :))
- Predobar band, ne mogu ih prežaliti već godinama! :(
- e nebi im dao da se raspadnu jebiga jebiga jebiga
- predobar band-tnx ko god da ga je uploudao
- nikad neću prižalit ovaj bend ...
da mi ih je bar jedanput čut uživo! ...
prije 10 godina san bila premlada :(