KPiR - Szkolenie z podstaw księgowości
- Te jej „yyyyymmm” nie da sie sluchac xd
- Bede sprzedawac na etsy. Tam jest wystawiany statement miesieczny i pieniadze za sprzedaz sa przelewane 4 razy w miesiacu. Czy w takim razie w kpir ksiegujemy kazda sprzedaz czy tylko to co nam przelewa etsy? Prosze o rade. pozdrawiam
- Świetny materiał
- Super materiał😍
- Eeee...eeeee
- no faktycznie sorry nie da się słuchać tej pani ,nie mówię o wiedzy ale o jej przekazie
- Boże to "yyyy,,, eeee" naprawdę porażka! Straszne. Nie chciałabym żeby ktoś mi przekazywał wiedzę w taki sposób. Wytrzymałam 5 minut.
- Czy przyjecie zawnetrzne na pewno powinno sie wprowadzac do KPiR? Czy jest ono potrzebne tylko do naszej ewidencji magazynowej?
- Jak wyłączyć te łupu cupu co leci w tle?
-
34:57 "sporządzamy na początek i koniec każdego roku podatkowego". Jaki to ma sens? Co się może wydarzyć między końcem pierwszego roku podatkowego, a początkiem drugiego?
- Bardzo treściwy materiał... można sporo z niego wyciągnąć a komuś przeszkadza ze jest przerywnik YYYYY... ogladasz to zeby oceniac prowadzaca czy sie czegos nauczyc????
- dobry treściwy materiał
- KONSTRUKTYWNY FEEDBACK: Nie wiem z czego to wynika(stres, słabe przygotowanie?), ale Pani Ania wypowiada za dużo przerywników "YYYY". Nie da się tego słuchać, pomimo, że miałbym taką chęć... :( Nagrajcie to raz jeszcze, ale bez "yyyy" i "yyyy"....
Pozdro :)
-
08:50 ZAWYŻYMY wartość zakupionych materiałów...
- A kto prowadzi ewidencję kupna sprzedaży kryptowalut