Poznaj:


Oglądalność: 7226, czas 24m 43s, ocena 228, reakcje 95. Niemieckie firmy tracą konkurencyjność ze względu na wysokie koszty pracy. .




Koszty godziny pracy w firmie budowlanej

- Co ty pierdolisz dla pracownika jedna dziesiąta kasy run sobie sam
- Co ty pierdolisz ale pokaż ile Niemca przekrecisx kurwa za papier toaletowy też im odlicz
A może też tu warto wejść kancelariaadwokaci.pl – adwokat odszkodowania tu więcej znajdziecie więcej to już w google trzeba. - Dorby material! Informacja jest specyficzna do działalności prowadzonej przez Macieja. Inne branże albo sector budowlany moga miec większe koszt prowadzenia dzialansci gdzi te stawki godzinowe mogą być odpowiednio większe.... Na pewno można by rozbić podana stawkę na wiecej czynnikow pokazując znaczna ilość detali które nie były wspomniane.
- Zamień drogie ubezpieczenie w ZUS na KRUS. 138 zł/m-c dla przedsiębiorcy. Więcej szczegółów: emilm@wp.pl
- Glazurnikow potrzebujecie?
- dla każdego zainteresowanego tanie ubezpieczenie . Znajdź mnie na olx : KRUS bez ZUS
- 20 na godzinę to ja na czarno biorę i roboty mam na 3 miesiące do przodu. Mówię tu o pracy po pracy remonty ogólne i Niemcy płacą bo bo i tak taniej niż firma z rachunkiem która wolny termin ma za pół roku i takie realia
- kolego w jakim miescie dzzialasz?
- jak agencje pracy zarabiają na pracownikach jesli pracownik dostaje 10 euro to ile firma płaci agencji jaka jest róznica miedzy zatrudnieniem bezpośrednio w firmie a przez agencje ?
- Bardzo ciekawy materiał, pozdrawiam : )
- Wliczanie materiałow typu wiertła, materiały i pojazdy, benzyna do kosztow pracownika zakrawa o manipulacje.. to sa koszty dzielalnosci stricte a nie koszty 1h pracownika. Ten film bardziej dotyczy kosztow dzialanosci malej firmy montazowej a nie kosztow pracownika. Nie wiem czy p. Maciej na sile chce udowodnic jakas teze czy film po prostu nie do.konca przemyslany
- Ludzie co NIGDY nie prowadzili swojej działalności to nie mają pojęcia na co pracownik musi zarobić by pracować ,to nie jest wina pracodawcy tylko złodzieji na których sami głosujemy i ich utrzymujemy nie świadomie ,oczywiście muszą coś wydawać na szkoły ,szpitale ,drogi,itp ,,,,,ale ile idzie pieniędzy idzie z naszej pracy na oszustów ,gdzie sąd nigdy ich nie osadzi i nigdy nam pieniędzy nie zwrócił ,wiecie o aferach nie trzeba pisać .Ten co nie rozumie tego Pana nie ma szans by prowadzić działalność gospodarczą .
- Dzień dobry panie Maćku. Od niedawna bo może od 2 tgodni oglądam pana filmiki i bardzo mi sie podobają. Porusza pan różne tematy dotyczące polityki i życia w Niemczech.Co do tego tematu, wszystko sie zgadza. Zyje tu od 40 lat. Od 30 lat mam firme Transportową.Dzisiaj pracujemy w dwujkę. Przez długi okses czasu miałem do 30 zatrudnionych. Co do kosztorysu z którego rezultuje stawka godzinowa Firmy, uważam jest bardzo trafna a właściwie niska. Dla porównania, normalny warsztat samochodowy ma stawkę godzinową ca. 60-70€. Warsztat autoryzowany lub firmowy np. Mercedes 120€/h. Tutaj, zarobek brutto mechanika tez nie jest dużo wyższy jak u pana. Ostatnio w tv powiedziano że zarobek netto dolnej części średniej klasy społeczeństwa jest 1500-1700€. Takie pieniądze w porównaniu do innych w prostrzychych zawodach i tym samym zarobku około 1200€, to też nie jest jakiś hit który zezwoli ci na beztroskie życie. Podoba mi sie pojecie „ bomby zegarowej”. To pojęcie trafja w 100% jak to wygląda jeżeli chodzi o stosunek firmy a urzędami kontrolnymi lub finansowymi. Na ten temat mógłbym książkę napisać. W Polsce w 1979-81 miałem Taxi w Gdańsku. Nie przypominam sobie aby robiono nam taki biurokratyczny teror jaki jest dzisiaj, tutaj. Wtedy uciekłem przed komuną. Dzisiaj komuna.02 dogoniła mnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
- Pinokjo
znowu nadaje
Wyliczenia z dupy !!!
- Do lopaty chlopie a nie durniow robisz z widzow
- Koszt narzedzi nie lezy po stronie pracownika
Amortyzaja pojazdow jest po twojej stronie to ty odliczasz od podadku koszty poniesione z autem
Bzdurne wyliczenia az smieszne
Kogo to obchodzi jakis czynsz
To nie sa koszta pracownika
- Szanowny Panie skoro Pana zdaniem w Polsce opłaty to grosze to wnioski są jednoznaczne, zaprzecza Pan swojej wypowiedzi swoimi czynami. Bo nie liczą się obroty, koszty itd. ale to ile w sitku zostaje. Pan jednak wybrał niemieckie sitko.
- Pewnie wszystko się zgadza to co powiedziałeś, ale czy w PL jest jakośinaczej ? Przecież tak samo masz te wszystkie obiążenia, różnica jest taka, że w DE pracownik dostaje 10 EUR/h na konto a w PL 5 PLN/h.
- 13 € /h na budowie? Hahaha, kto tam robi za tyle? Turczynka sprzątaczka ma tyle w klinice na h.
- Cześć Maciek, kto wykonuje Ci Plany Szalunkowe i Zbrojeniowe? Chciałbym się tylko dowiedzieć, jaki jest koszt wykonania takich Planów w Niemczech.