Kończy się spis powszechny. Za niespisanie się grozi kara
- Propaganda aż nie można przegapić, śmiech
- tvp to dno
Tu sobie zobacz
https://jeleniewterenie.pl/ zespół na wesele , można poczytać.
- haha jakie pytania ?xD wtf!!! I oczywiście drużyna 65+ wychowana w komunie już dała się spisać. Ciemna masa wyborcza.
- Dziadek mi opowiadał jak na Zamojszczyźnie w czasie II wojny światowej,Niemcy kazali przyjść wszystkim ludziom pod szkołę,żeby dać się spisać. Każdy kto przyszedł został rozstrzelany.
- Rozdawanie danych,NIEŹLE
- A ja mam w d..... Spis
- Ten w czarnej koszulce byl chyba w agencji towarzyskiej 🤣🤣🤣🤣
- KIEDY BEDZIE O PROKURATORZE ZIOBRY KTORY CHODZIL NAGO ?
- Ta jasne bo jak jestem z rodziną w "plenerze" to pierwsze co robimy to spisujemy się u jakiś urzędasów jak bezmózgie pisowskie zombie, posłuchajcie sami siebie - niech wam ddla odmiany uszy zwiędną.
- Nie mam obowiązku oglądania telewizji i nie mam obowiązku odbierania dziwnych telefonów.
- Ile wzięli doradcy kowidowi za strategię, która ukatrupila więcej Polaków niż sam wirus
Czy te kanalie już się spisały i poddały procedurom KYC/AML? gdzie ewentualnie piorą pieniądze lub, czy i jakie inne korzyści majątkowe odnieśli z tytułu takiego doradzania?
PS: iwermektyny w tabletkach nie ma w aptekach, przypadek?
- I po co wydawać tyle kasy na bezużyreczne dane przecież GUS ma wgląd w podliczenia państwowych istytucji nic nowego tym nie odkryją
- Gówno prawda
- Spisek powszechny
- PISOWSKI RZĄD WON DO ISRAELA!!! TAM JEST WASZA OJCZYZNA!!!
BANDA PISOWSKA PRZEBIŁA PRL, KOMUNĘ, JARUZELSKIEGO I KISZCZAKA!!!
PIS TO TOTALITARYZM W CZYSTEJ POSTACI - KOMUNIZM I FASZYZM W JEDNYM!!!
DO RZĄDOWYCH PISOWSKICH PSYCHOPATÓW, POSPOLITYCH ZDRAJCÓW, ZBIRÓW, SZUBRAWCÓW, DRANI, ŁAJDAKÓW I BANDZIORÓW!!!... TU JEST POLSKA, A NIE POLIN!!!... ANTYPOLSCY PISOWSCY RZĄDOWI BANDYCI, OPRAWCY I ZBRODNIARZE!!!... MENGELE - NIEDZIELSKI, JAKO JEDEN Z GŁÓWNYCH FILARÓW ANTYPOLSKIEJ PISOWSKIEJ PSYCHOPATYCZNEJ BANDY RZĄDOWEJ EKSPERYMENTUJĄCEJ JAK HITLEROWCY NA POLAKACH, MORDUJĄCEJ POLSKI NARÓD, BĘDZIE SIEDZIAŁ W PIERDLU RAZEM Z MORAWIECKIM, DWORCZYKIEM I CESSAKIEM!!!...
KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI JAKO HERSZT UMUNDUROWANEJ BANDY ZOMOWCÓW PRZEŚLADUJĄCEJ POLAKÓW NA ZLECENIE I ROZKAZ WSPOMNIANYCH BANDYTÓW I MORDERCÓW, BĘDZIE SIEDZIAŁ W PIERDLU!!!... NORYMBERGA CZEKA NA WSZYSTKICH OPRAWCÓW I PRZESTĘPCÓW BANDY MORAWIECKIEGO ZA WYMORDOWANIE PONAD 150 TYSIĘCY POLAKÓW - PRZEZ BRAK POMOCY LUDZIOM UMIERAJĄCYM POD SZPITALAMI, ZA BRAK DOSTĘPU DO SPECJALISTÓW, ZA PRZESUNIĘCIA LUDZIOM OPERACJI, ZA BRAK LECZENIA, ITD., ITP.!!!...
ZA ZASTRASZANIE ŻOŁNIERZY I PRZYMUS SZCZEPIEŃ W WOJSKU POLSKIM, ZA ŚMIERĆ ŻOŁNIERZY PO SZCZEPIENIACH, BŁASZCZAK WON Z MON!!!
"ŚMIERĆ WROGOM I ZDRAJCOM OJCZYZNY"!!!
- No I wystraszyliscie nam dziadkow
- Zawsze znajda sie palanty i debile co maja problem konstycjonalisci co mnie jakas partia obchodzi jestem polakiem to to potwierdzilem koniec kropka a nie nowe paragrafy wymyslaja
- Jak zwykle w TVP prawdą i gówno prawda .🤬
- Zapomnieliście dodać że kara grozi ewentualnie jeżeli ktoś zadeklaruje że nie chce się poddać spisowi. W innym wypadku nie ma żadnej kary. Pomijam fakt że pytania w spisie są niezgodne z prawem i konstytucją. Kocham waszą propagandę. Dzięki niej widać kto myśli a kto jest pacanem który wierzy w wasze kłamstwa.
- A z jakiej racji i na mocy jakiego prawa grozi kara? Do tej pory było to dobrowolne. W PiSowskim socjalistycznym kurewskim państwie represynym za wszystko grozi kara, albo mandat. Komu ten spis (a raczej raport o Polakach, kto ile ma i czego) jest robiony? Żydowstu w Izraelu? Bo tam te dane trafiają o ile mi wiadomo.