JUŻ NIGDY NIE WRÓCĘ DO BIURA…
- jaka pand baranie
- Nigdy jeszcze nie pracowałem w biurze, ale praca zdalne bardzo mnie zadawala😁
-
1:22 to Twój brat bliźniak?
- Trochę się wypaliłeś jak dla mnie . Szjoda że nie ma starwjnserii ile zarabia ... . Lub typowo filmy odpowiadające na nurtujące pytania . Poprostu kiedyś było tego więcej .
- Precz z kapitalistami. Tylko komunizm.
- Praca zdalna nie w moim przypadku.jestem kierowca ciężarówki.😄
- TWOJE FILMY I REKLAMY NA YOUTUBE SĄ BEZNADZIEJNE LEPIEJ USUN KANAŁ
- Nienawidzę pracować w dom. Mimo że mam 30 km do pracy to wolę pracę w biurze
- 👍
- Najlepiej to na kiblu 🤣😉
- Wypowiedz się o Dawidzie Piątkowskim
- Cos zżółkłeś człowieku, czyżby wątroba wysiadała? daj jej odetchnąć.
- ok ale kto pytał?
- Najlepiej pracuje mi się w moim studiu detailingowym ;)
- 👍
- łelbijingu? to fajnie
- Na zdalnej bylem bezproduktywny. Nie cierpię tego. Dom to dom. Nawet z osobnym pokojem gdzie bylo biurko.
- Pracuję na HO od marca tego roku i nie wyobrażam sobie powrotu do biura jak na razie. M
Specyfika mojej pracy w połączeniu z pracą w biurze wywołuje u mnie permanentny stres. W domu mam ciszę, spokój i pełne skupienie, wątpię że byłabym tak produktywna w biurze. Drugą rzeczą o której warto wspomnieć jest to, że jeszcze rok temu pracowałam w gastro na stanowisku kierowniczym w dodatku za granicą i szczerze współczuję ludziom, którzy w gastronomii zostali...
- zbuduj blizniaka
- Nigdy nie sądziłam, że home office będzie czymś dla mnie... Póki na niego nie poszłam i nie jestem na nim od roku. Nie wyobrażam sobie obecnie pracować z biura, możliwość kształtowania swojego czasu pracy i swoboda wpłynęły znacznie na moją produktywność, mój pracodawca pomimo początkowego poglądu "nie ma mowy, praca tylko z biura" obecnie wprowadza możliwość pracy zdalnej co niesamowicie mnie cieszy!