Jak produkowane są opakowania tekturowe? - Fabryki w Polsce
- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.
Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook:
http://bit.ly/2ur7xLQLinkedIn:
http://bit.ly/3m4NlKHPortal:
https://fabrykiwpolsce.plSubskrybuj kanał:
http://bit.ly/2trnVPE
- Pozdrawiam jak nauczyciel ci to wysyła
A zaglądaliście tu? -
badania psychologiczne lublin , też to widziałem.
- tez mamy fajnia linia tekturnica
-
0:13 co to znaczy wybraLIśmy? Nigdy nie stawia się akcentu na LI, zawsze na trzecią od końca, czyli : wyBRAliśmy, wyBRAliście. I "się" wymawia się "sie", bo w języku polskim "ę" na końcu wyrazu, wymawia się jak zwykłe "e"
- fajny filmik
- a podatki za granicę idą
- Kto ogląda 2019 roku łapki do góry!
- Jestem zjarany i se pomyślałem ale beka fabryka kartonów i teraz jestem tutaj
- Niemiecka firma i tekturę sprowadzają z Niemiec z Fuldy
- Kurwa tu wszystko w automacie ja pracuje w takiej samej firmie dokladnie taki sam roces produkcji od podszewki a jednak u nas jest tylko 1 maszyna ktora robi z automatu wszystko jak widac tu jak juz jest proces obrobki nie trzeba czlowieka zeby nalozyl tekture a u nas 2 ludzi stoi i naklada a odbiera 3 a tu 2 ludzi operuje jedna maszyna no po prostu nie do pomyslenia. Taka jest przyszlosc ale mam wrazenie ze moja firma w porownaniu do tej pokazanej tu to jebane sredniowiecze xd
- Super materiał :-)
- Kogoś tam pojebało taki mały wykrojnik a 300 Ton zajebali....
- Podawaj ile % polskiego kapitału jest w tychże fabrykach
- Kazik się postarał i do filmu nie rozpierdolił palet xddd
- Wow, nie wiedziałem że DS Smith produkuje również w Polsce. Zawoziłem im raz te wielkie rolki na południe Anglii, olbrzymia firma.
- Swietny program, trzeba go jakos rozreklamowac, bo nagrywac dla 1 tys ludzi to sensu nie ma. Moze cos na FB albo na innych portalach?
-
1:23 hamburger :D
- Miały być dłuższe odcinki i do dziś nie ma :P
- Czemu tak rzadko dajesz odcinki ?
- Pokażcie fabrykę płytek ceramicznych lub zabawek.