Oglądalność: 8482, czas 9m 47s, ocena 51, reakcje 2. Fanpage "Dobre, bo Polskie!" - https://www.facebook.com/dobrebopolskie/ W tym odcinku będzie słodko - odwiedzamy krakowską Cukiernię Józef Wilk. Rozmawiamy o patriotyzmie gospodarczym w branży cukierniczej i przyglądamy się procesowi produkcji słodkości. Poznamy szczegóły wypieku wszelakich słodkości i dowiemy się co jest najważniejsze dla cukierników. Wielu młodych ludzi szkoli się na cukierników i chce wiązać swoją przyszłość z tym zawodem. .