Jak powstają opakowania plastikowe? - Fabryki w Polsce
- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.
Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook:
http://bit.ly/2ur7xLQLinkedIn:
http://bit.ly/3m4NlKHPortal:
https://fabrykiwpolsce.plSubskrybuj kanał:
http://bit.ly/2trnVPE
- Nie polecam tam pracować ;) wyzysk człowieka ;)
A może też tu warto wejść
olejki cbd sklep preparaty cbd , mam nadzieje że znajdziecie tu informacje.
- nie ciekawe nudne xddddddd $$$$$$$$$$$$$$$$
- Dobry odcinek tak się składa że tam pracuje
- POZDRO 5B
- muśałem to oglądać na lekcij
- daliscie se sprzedac 3 metrowa drabine w formie maszyny?! ile za to daliscie ? xD a btw taka maszyne do ustawiania temperatury to tez mi nowosc. Polecam obczaic takie stare przemyslowe freezery, wiecie takie same w jakich amerykanie trzymaja zwloki. Potrafia wszystko zamrozic a na odwrot to wiadomo piekarnik jakis z londynskiego komunialnego bloku :D
- Warte obejrzenia
- aha
- Ta plastikowa maszyna do rozdmuchiwania butelek pochodzi z Chin,
Oto link do filmu na kanale YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=INlWAe12ZBM&t=67s
- Z ciekawością śledzę większość odcinków, ale też i nie bez refleksji zauważam, że te fabryki w Polsce, to w większości fabryki, które polskimi nie są...
- BBOOOOO POMISZ O ŚWIECIE
- Plastik nas zasypie i padniemy jak muchy.
- Film ogólnie spoko podoba mi się ten kanał ale tutaj widzę pewną niejasność to znaczy na filmie w minucie
2:36 jest powiedziane że wtryskarki pracują na pełnych obrotach przecież dziecko z podstawówki będzie widzieć że to jest film przyśpieszony time lapse 😉
- Fabryka robi wrażenie , a skrzynki plastikowe tylko na
www.paleteo.pl
- obóz pracy
- Ja pierdole, w komentarzach typowe niewykształcone polactwo z kompleksami albo dzieciaki nie mające pojęcia o gospodarce. Seria filmików rewelacyjna ale powyżsi zawsze niezadowoleni. Firma zagraniczna - źle bo montownia, bo kolonia, bo Polak-niewolnik, polska firma - źle, bo prywaciarz, bo prezes zarabia miliony a robol najniższą krajową. Praca ręczna - źle, bo właściciel wyzyskiwacz opiera się na taniej sile roboczej, wysoka automatyzacja - źle, bo nie ma pracy dla zwykłego człowieka, bo linie produkcyjne włoskie/niemieckie/francuskie, bo redukcja kosztów no i w końcu bo nowoczesne maszyny to gówno i nie ma to jak stare, ciężkie i sprawdzone. Zatrudnianie niepełnosprawnych? Źle, bo prywaciarz ciągnie kasę od Państwa, bo ulgi podatkowe, bo wykorzystuje wykluczonych rynku i tak dalej, i tak dalej... Nic dziwnego, że stosunkowo niewiele polskich firm działa z powodzeniem na konkurencyjnych i dojrzałych rynkach zachodnich jak w tym kraju jest tak dużo tak nieżyciowych ludzi. Ale co ja się przejmuje... To nie mnie czeka mało ambitna praca na linii produkcyjnej bo moje idee nie przystają do współczesnego świata.
- Kolejna niepolska firma, z polskimi niewolnikami.
-
3:40 Pomyślcie, że tych wszystkich gównianych testów, na które trzeba przeznaczyć pieniądze nie było by gdybyśmy nie byli w unii. Sprawdzić tylko ile max kg może być w środku i koniec, po co komu informacja, że pudełko przy -20 stopniach rozinaczy się jak spadnie z 31m 13cm i 4mm :|
- To nie cysterna tylko silos,poduczyć się trochę proszę :P