Jak powstają NACZEPY Wielton? - Fabryki w Polsce
- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.
Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook:
http://bit.ly/2ur7xLQLinkedIn:
http://bit.ly/3m4NlKHPortal:
https://fabrykiwpolsce.plSubskrybuj kanał:
http://bit.ly/2trnVPE
- Akcje firmy ładnie poszły w górę! Z 4zl na 12zl.....możliwe nawet 16zl
- New and useful information
- Naczepy z plasteliny.
- Mentos e cocacola
- 13 13
- Największe wrażenie robią te szafki z osiami na placu obok budynków
- Oby tylko nadprezes nie położył na tym kociej łapki i nie wsadził swoich do zarządu
- Jo, k čemu super fabrika a umění vyrobit pro zákazníka cokoliv, když to český prodejce neumí ani nabídnout, natož prodat. Po devíti letech spokojeného používání návesu wielton a půlroční neschopnosti a přemlouvání prodejců při konfiguraci návesu nového jsem musel zavítat do konkurenčních vod. I tak fabrice hodně úspěchů a hlavně šikovnejsi prodejce.👍
- Zrobcie odcinek 'jak powstaje papier scierny' - bardzo ciekawy proces!
- POlska firma WoW jak Tusk dojdzie do władzy to Wielton-a też sprzeda :)
- Wieluń 39' wrzesień
4:40 dzisiaj rocznica ku pamięci ofiar.
- Naczepy wielton i bodex omijać szerokim łukiem !!!
- Do bodexu zapraszam tu jest prawdziwa robota 😂😂😂
-
7:02 Wielton produkuje naczepy dla L.D?
- Nagraj jakiś film z tej kości słoniowej
- Sprawdzilibyscie fabrykę w Stargardzie kalmar
- Pracuje dla BPW Leicester 🙂produkujemy te osie🙂
- A moze o tym jak zlikwidowali URSUS.
- Pozdro z Wielunia XDDD