Poznaj:


Oglądalność: 1805272, czas 6m 20s, ocena 35588, reakcje 2578. Chipsy to przysmak, który w XIX wieku został rozpropagowany przez Amerykanów. Dziś ma wielu miłośników na całym świecie, stał się nieodzownym elementem każdej imprezy lub towarzyszy nam np. przy wspólnym oglądaniu meczów piłkarskich. Postanowiliśmy sprawdzić jak produkowane są popularne chipsy Lay’s. W tym celu odwiedziliśmy zakład PepsiCo w Grodzisku Mazowieckim. Zanim wejdziemy do zakładu, konieczne jest zastosowanie się do obowiązujących w czasie pandemii zasad i wy .




Jak powstają chipsy Lay's? - Fabryki w Polsce

- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.

Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook: http://bit.ly/2ur7xLQ
LinkedIn: http://bit.ly/3m4NlKH
Portal: https://fabrykiwpolsce.pl

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2trnVPE
- A na którym etapie do paczki dodaje się te gratisowe 70% powietrza?
- szczerze nawet w zimie ?
- Ja prawie telefon zjadłem na widok tych chipsów
- Smierc przez otylosc i zgnilizne mozgownicy!
- no dobra ale tak czy siak 3/4 paczki zawiera powietrze XD
- ALE smaka zrobiłeś
- Duża paka 7 zł a 30% chipsów a 70% to powietrze xd
- Całe życie myślałem, że ziemniaki obiera się ręcznie w takich fabrykach.
- Pozdrawiam, jedząc chipsy lata o smaku serka fromage 😀
- Ale prawdziwe XDDDDDDD
- Ziemniaki surowiec haha
- I tak ludzie nie doceniają tego że rolnik uprawia je, ale nie można też mówić dobrego słowa w pewnym sensie bo znam GR gdzie pryskali z 8 razy
- idę o zakład, że nie ma tam naturalnych przypraw :D a i pewnie ziemniaki też nie do końca są z PL i naturalne...
- Nie jest mówione o tym że do paczki napychane jest powietrze :)
- Bo Chipsy Się Czituje A Chrupki Crupie Lay's
- uwielbiam chips lays mmm pycha😋😋😋😋🥰🥰
- Ciekawe, ile rolnik od nich dostaję za kilo ziemniaków? :D
- pyszny!!
- Mmmm przepyszne powietrze...