Jak działa odzież termoaktywna dla motocyklistów? Dlaczego jest bardziej przydatna niż myślisz. Seca
-
5:58 Możecie podziękować
- Kapitalny odcinek. Pozdrawiam
- Petit wygląda lepiej. Wiśnia za chuda.
- Gdyby nie wisnia nie ogladalbym ;)
-
5:03 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Haha model powinien byc adekwatny do modelki wisnia jakie przysiady i dance na koniec model co za boczki pewnie przez lata wypracowane 😂 😂 😂 😂 😂
- Ogladajac, widze, ze pozytywne opinie robicie dla sponsorow. Taka moja ocena..
- A po co przepłacać... zwykła najtańsza za ok 60 na al.... reszta w innym dyskoncie sportowym 24 zeta za koszulkę z długim rękawem robi robote... reszta to
szpan i nie potrzebne wydawanie kasy...
Biała pasy biorą się z nadmiaru soli w organizmie... proste, jak barszcz...
- Odzież termoaktywna jej minusem jest zapach no wali to strasznie gdy się spocimy i to nie tylko mój problem. Mam takie koszulki do użytku na codzień i jest tragedia wali strasznie, w bawełnianej koszulce zero problemu nawet gdy się spocę a to gówno to tragedia
- Jak zmierzyć rozmiar jaki powinienem mieć kompletu termoaktywnego
- Brubeck, Seca, czy jeszcze cos innego ? Co polecicie ?
- Radek zgrub, a Wiśnia pocieniała :|
- Coś o cenie by się zdało ;)
- A zróbcie taki sam test z wodą i ruszaniem palcem po materiale z częścią która ma nie wchłaniać wody ;) no bo poczatek obydwu testów kiedy lejecie wodę skutek jest taki sam. Żeby pomóc wodzie się wchłonąć rozciągacie materiał i dodatkowo pomagacie paluchem 😆🤔
- piękny odcinek :)
- No taka odzież termoaktywna to się rozumie, 😁 Ja tam wolę kobietę w rajtuzach
- Dlaczego mam wrażenie, że się powtarzacie?
- Czy terma produkowana przez firmy produkujące odzież motocyklową różni się jakoś od tej np z decathlon?
- Ale czarownica
- Dobre wstawki ;)