Poznaj:


Oglądalność: 2556279, czas 1m 36s, ocena 28124, reakcje 249. https://www.youtube.com/channel/UCGcoim6d_uCndwGm_Rq7Nuw?sub_confirmation=1 Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców? Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz p .




Instruktorzy wzajemnie się sprawdzali! Mieli dużo do powiedzenia! [Nauka jazdy]

- Zobacz cały odcinek w Player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-8,S05E08,82530
- ludzie roznie trzmaja kierownice idobrze jezdza
- Nie bój że się chopok
- ,,Ty spokojnie tymi grabiami" uwielbiam ich 🤣🤣🤣
- Rozwaliło mnie to🤣🤣
- Lol i xdxdxdxxddddd xxxxxxxdddddddd
- 😂
- Dobry hanys
- Ty spokojnie tymi grabiami 😂😂😂🤣🤣😹
- Nie bój żeś się chopok
- Niebuj że się hopok przecie ja panuje xd
- Ten gosc jaki wygadany teraz, a jak mu wsiadla kursantka w mini to ledwo slowo wydusil XDDD
- Bo wszystkich wyprzedzamy😁😁kurde to mi się kojarzy za czasów znajomych .Zbyszek widać z wiekiem doświadczony w jeździe a Łukasz też ale jeszcze sporo przed nim ale oboje umieją nauczyć i mieli różne przygody z kursantami
- .
- "Dla mnie to za szerokooo"
"No tak bo ty malutki jesteś"
- Wieśka tiko xD
- Bo wszystkich wypszedzamy xD
- Heh
- Który to odc?
- Pan Zbyszek przypomina mi chwilami wodeckiego
A Pan Łukasz mojego nauczyciela od biologi którego lubię XF