Oglądalność: 5, czas 3m 2s, ocena 2, reakcje 1. Odwiedziłem Hotel West w Warszawie gdzie miałem okazje zjeść najgorszego schabowego w moim życiu. A podobno schabowego w polsce nie da sie zepsuć. Moje podróże skłoniły mnie do zrobienia kanału gdzie przedstawiam Wam jak wyglądają #PolskieNoclegi. Niestety większość z nich jest Patologią. Ale zdarzają się bardzo fajne miejsca! Zapraszam wszystkich do oglądania !!! #opinie #OpinieHotelwest #HotelWest #podróże #noclegi #gdziespaćwpruszkowie #noclegipruszków #noclegiwa .