Hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody - Szkolenie Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź (odc. 7)
- Andrzeju, co u Roberta?
- Jesteś najlepszy!!!!!
- Ü89l🏹
- Boże jaki gniot porada na zasadzie żeby przyspieszyć trzeba nacisnąć gaz ....
- Genialny obiekt i super kadra instruktorów!
Brawo Tor Łódź!
- Tor łódz to sie nadaje ..kawalek asfaltu w polu pod strykowem źal!
- Wez tak dacia logan zrob a nie beta najebana elektornika
- Co w przypadku braku absu
- A w praktyce trzeba jeszcze spojrzeć w lusterka i na boki czy mamy jak ten manewr wykonać. Więc nijak ma się do tego co na drodze.
- Tim Szymek
- Żonie daj ominie
- Chociaż gdzieś w Łodzi są fajne drogi xD
- Krótko i na temat ;)
- 98-290 8
- Dobra robota. Edukacja to podstawa. Bardzo fajna inicjatywa. Życzę dużych zasięgów. Pozdrawiam Krzysztof
- Tsn.
..
- Super inicjatywa. Moim zdaniem ćwiczenie takie powinno być wykonywane w miarę możliwości podczas kursu nauki jazdy. Przynajmniej 1 h ale zawsze jakaś praktyka w trudnej sytuacji. Pozdrawiam!
- W mojej ibizie 97r to nie przejdzie😂
- Ale mu te pomarańczowe pacholki NAGLE I NIESPODZIEWANIE wyskoczyły na drogę.. Nie trafia to do mnie .. 🤷
- Super inicjatywa, oby takich bylo wiecej, a nie bezmyslne skakanie do basenu itd. co teraz kroluje na polskim yt