GREEN CANOE - Biuro w lesie. Jak spełniać marzenia?
- Piękny domek. Kto jest projektantem i wykonawcą ? Można gdzieś zakupić projekt ?
- Wszystko piękne, ale nie realne w rzeczywistym użytkowaniu, czyli sztucznie wykreowane
Albo i też takie -
http://zlublina.eu/ , jak dla mnie ok.
- Piękny ten domek. Oglądam chyba5raz ten odcinek, marzę o nim w swoim ogrodzie i wiem, że nigdy takiego nie będę miała przez to że nigdy mnie nie będzie na niego stać 😔😔😔
- Jak utrzymać czystość w takim biurze i co z owadami - muchy pająki mrówki itp u mnie tego pełno wszędzie 😟
- Ale czy biały kolor to się nie brudzi?podłoga na przykład?
- boskie
- Bardzo fajnie takie buro przy lesie Asiu super ...........
- Mam pytanko, na jakim rowerze jedziesz w sek.
0:15 ? Możesz podać markę i dokładnie model? Szukam dla siebie roweru w tym stylu, ale ciężko mi znaleźć taki, który spełniałby wszystkie moje potrzeby. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :)
- Przecudny domek :) Zakochałam się, trafiłam dziś ten filmik i obejrzałam go już chyba z 15 razy, stopując sobie różne kadry i przyglądając się szczegółom :) Jest prześliczny, całkowicie w moim stylu, wszystkie detale super ze sobą współgrają :) Pracować w takim miejscu to niezwykła przyjemność, chociaż nie wiem czy bym się w nim skupiła, bo jest zbyt pięknie, pewnie siedziałabym w nim z głową w chmurach myśląc o niebieskich migdałach :) haha. Gratuluję Ci posiadania takiego wspaniałego miejsca :) Też mi się marzy stworzenie takiego miejsca poza miastem, a póki co swoją oazę tworzę w swoim 21 metrowym ogródku w mieście ;) już nie mogę doczekać się wiosny i lata kiedy będzie w nim mnóstwo kwiatów ;) a ja będę leżała na kocyku lub jadła śniadanie na tarasie (sama go zrobiłam :) ). W tym roku jak co roku planuję go jeszcze bardziej upiększyć :) Marzy mi się piękna drewniana ławka ze skrzynią pod siedziskiem :) a na niej śliczne poduchy w słoneczne dni :) Twoje filmiki są niezwykłą inspiracją :)
- Haha te łapki w dół to czysta zazdrość 😂😂 domek ze snu coś pięknego 😍🤗!!!
- Asiu powiedz mi kochana jakiej wielkości jest Twoja działeczka?😃😊
- Cudownie i bajecznie. Gratuluję zdolności ,odwagi , inspiracji i pracowitości. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w tym przepięknym miejscu.
- Niesamowicie piękne miejsce stworzyłaś kochana🌄🏡
- Cudowne....moja wyspa marzeń..Święta prawda jeśli z serca wypływają .z samego dnia serca.i widziane jego oczyma - moje zawsze się spełniają - i właśnie zdradzę Wam mój sekret .Opuszczam Londyn po kilkuletnim pobycie i wracam do moich marzeń.Ogrodu pełnym warzyw .do lasu.który kiedyś sadziłam .do moich cudowjisci .Do natury .......pozdrawiam .to są moje klimaty i moja bajka ...
- Biuro jak marzenie. Oglądam dzisiaj już któryś odcinek z Twojego kanału i jestem na TAK.
Pozdrawiam Kasia
- Mój ulubiony odcinek! :)
- Asiu, czy zimą również korzystacie z domku?
PS. Piękny domek zarówno od zewnątrz jak i w środku. :)
- No to poległam niestety,Budowa takiego domku z perspektywy mojej rodziny nie ma sensu;(
- Jakie piękne miejsce. Chociaż mam dom i to duży nie jest to jednak do końca moje wymarzone miejsce. Taki domek byłby takim spełnieniem marzeń:-) Muszę o to zawalczyć jak mówisz w filmie. :-)
Pozdrawiam,
- zakochałam się w tym biurze :). A lampa jaka cudna!!!