Gdzie i jak tanio kupić markową odzież?
- 💛 💛 💛
- Ja kupuję w One Hurt. Ostatnio zamawiałem u nich 3 razy w miesiącu. Mają świetną jakość, na 65 kg, tylko 3 szt mi odpadły. Mają mix damko-męski w większości z USA. Pod sprzedaż w necie idealny towar. Możecie zamówić u nich próbne zamówienie za 200 zł, ale polecam od razu więcej.
https://www.olx.pl/oferta/hurtownia-odziezy-uzywanej-z-usa-idealna-pod-handel-internetowy-CID619-IDGGBLW.html
Jak dla mnie dość ciekawe,
Wypożyczalnia szyn CPM Lublin , widziałem, też się zgadzam,
-
https://www.vinted.pl/invite/groupcomat
- Siema mam pytanie do wszystkich. Ostatnio zamówiłem bluze fila ze strony uwazanej za legit. Wszysko się zgadzało wszystkie metki były dostałem bluze zapakowaną w folię fila lecz zauważyłem że bluza nie ma z tyłu napisu fila. Mam pytanie czy to oznacza ze bluza jest podrobiona???????
- zwykle koszulki bez sensu. Fajnie się ubrać, to mokasyny, koszula, swetr a nie jakieś szmaty na działkę tomiego, zwykly hurt. Każdy to ma
- W Niemczech są jeszcze o połowę tańsze ,często koszulki z np:100 euro są przecenione do 70 procent .Często też w sklepach są przeceny i do tego jeszcze dodatkowo przy kasie 20 albo 50 procent .Polecam odłożyć trochę kasy i wybrać się na zachód po zakupy .
- Gówniane American Eagle to zwykła sieciówka jak u nas HM kończe oglądanie na 2 minucie... nie wrócę .\
- Ja za 20€ w Monaco kupiłem taką saszetkę tylko z przełożeniem przez ramię Adidasa
- Ale fake!!!!
- na americanoutlet sa fejki
- 2 pack champion zalando chłopięcy 76 zł
- wystarczy poszukac na grupkach na facebooku takie koszuleczki z ck ralph lauren levi's itp są po max 70zł
- Ale się fajnie Pani słucha <3
- W sieciówkach typu Bershka lub Pull&Bear zwykły t-shirt z nowej kolekcji potrafi kosztować 80/90 zł a to zwykła szmatka w której po pierwszym praniu szew przechodzi przez pępek, nie raz na takie badziewie trafiłam i się wkurzałam bo kasa poszła w błoto, dlatego jeśli tylko można za fajne jakościowo rzeczy zapłacić mniej to żaden wstyd.
- Ślicznie wyglądasz 😘
- Bardzo drogo
- Te kalosze Huntera sa mega! 💜
- Masz ładne włosy, nie potrzebny Ci fryzjer:D prosze się nie obrażać za bezpośredniość:)
- Super zakupy;)
- Na Zalando tez serduszkuje, tylko często trzeba sprawdzać, bo czasem zapomnę i coś jest na wyprzedaży, ale już wykupione😂