Poznaj:


Oglądalność: 7879, czas 5m 53s, ocena 439, reakcje 41. Czy jako księgowy pomyślałeś, że masz ochotę np. W piękny zachód słońca na hiszpańskim wybrzeżu, powypełniać kolejne komórki w excelu? A może miałbyś ochotę policzyć budżet kolejnej kampanii reklamowej? Wydaje mi się, że praca fotografa, jako jedna z naprawdę niewielu może być tak samo ekscytująca, kiedy pracujemy komercyjnie, jak i w momencie, kiedy mamy trochę czasu na odpoczynek. Dlaczego uważam, że zajęcie się fotografią było naprawdę wspaniałą decyzją? .




Fotografia to najlepsze czym się można zająć! [vlog]

- Mam pytanie? Czy jak chcesz być fotografem to muisz kupic własny sprzęt i ile takie cudeńka kosztują?
- 8 łepek w dół XD heh Chyba nie zrozumieliście o czym on mówi 🤣
Albo i też takie - http://www.spadkobierca.pl/ jak pomoglem, to spoko. - Mam to samo, jadąc na wakacje nie myślę o tym jakie ubrania spakować, najważniejsze by aparat się zmieścił! 😂 Ale też zawsze na imprezach rodzinnych czy z przyjaciółmi słyszę "odłóż już ten aparat, baw się", tylko, że dla mnie najlepszą zabawą jest właśnie robienie zdjęć i chwytanie fajnych momentów :D Ciekawy filmik, zostaje na dłużej, przyjemnie się ogląda :D
- Cześć Kuba mam pytanie, czy w hasselu tym co kupiłeś jest polskie menu?
- Hahaha, mam to samo :D I ta rozkmina, jaki aparat zabrać :D
- W moim przypadku nie da się odpocząć od aparatu mam go zawsze ze sobą :)
- Haha, rozbawiłeś mnie z tymi flakami i krojeniem ryby;). Dla mnie fotografia to hobby, jednak chciałabym kiedyś na tym zarabiać, choćby jako dodatkowa praca;)
- chodzi o edycję zdjęć.
- Kuba ,czy oprogramowanie do hassela jest płatne czy darmowe.
- Sześć Kalwin. A dlaczego nie ma aparatów? A dlaczego nie ma zwierzaków? A dlaczego nie ma modelek? Gdzie jest Kuba!
- Jak zwykle profesjonalny w każdym calu. Fajny materiał..Pozdrawiam
- Marzę o tym żeby rzucić etat.. Ale do tego długa droga
- Brawo Kuba, ładnie to ująłeś :)
- Super pomysł jak dla mnie o temacie światła w plenerze :) a co do tematu filmiku to tak fotografia to coś niesamowitego z jednej strony robisz coś fajnego poznajesz ciekawych ludzi a dodatkowo jeszcze na tym zarabiasz
- Nagrywaj takich więcej :)
- Wyśmienicie to ująłeś, świetne porównania i przykłady!
Podpisuję się pod wszystkim :)
- wow co to za nowy obrazek? nowy lut?
- bardzo dobrze widziec kolejny filmik motywujacy, ale i uswiadamiajacy, ze to nie takie "hop-siup" zrobic kariere jako fotograf :) dzieki i pozdrowka!
- Zazdroszczę, chociaź bardziej kręcą mnie filmiki
- Świetna przestroga :D ;-) Fotografia i zarabianie to świetne połączenie to fakt, jednak złapać dobre zlecenia czasem to trudniej ale n ie wolno się poddawać. ;-)