Film promocyjny - Piekarnie Lubaszka
- bardzo ladny film
- idz do tenneco
- U mnie na piekarni waga tak szybko nie pracuje jak na tym filmie przy kulaniu chleba haha !
- heh też poszedłem na praktyki z ciekawości teraz mam przewalone ;p
- sam mam praktyki w piekarni tak zwanej pieranki raczej fabryka bo nawet rano robi sie duzo chleba ale nie oplaca sie byc nim nocki i 0 zycia nie polecam teraz sam żałuje
- masówka prawie że , w piekarni w ktorej mam praktyki to jest manufaktura
- @wolny1121 w Belgi raczej tak...w Polsce kokosów niema....