DRUKARKA ZA 10 MILIONÓW - JAK WYGLĄDA!?
- Nie zgadzam
Się ze najdroższa
- Powinien być oddzielny film o samym cięciu papieru ^^
Tu sobie zobacz
Doradztwo http://www.biuro-master.pl/ , warto było.
-
0:49, Chińczycy Wieki wcześniej drukowali, i to jest potwierdzone
- 100 ton miesięcznie? u nas w drukarni flexo miesięcznie mamy około 1700 ton przerobu.
"jedna z największych maszyn drukujących na świecie" Oj kolego zobacz sobie jakie duże są maszyny W&H (Miraflex, Novoflex).
Ogólnie filmik mocno na plus, fajnie zobaczyć jak to wygląda w innych technologiach drukarskich.
- Są maszyny które drukują 50 tys na godzinę :)
- Moj haidel podobny tylko z 93go roku 🤣🤣 Pozdrawiam :)
-
https://youtu.be/EvwFPgbkbuU
- dobijak sobie juz ciachnoł :P swoja drogą Polar dobra gilotyna
- Ja jestem z Częstochowy
- Dymitr dopiero nie dawno dodałem Ciebie do subskrybcji zatem śmiało można mnie nazwać " najmłodszym" 😂 lat 30 widzem. Od kilku dni próbuje nadrobić wszystkie filmy Podziw Szacun Dla mnie materiały i Twoja ekipa wymiata. Polecę dalej w świat Twoją subskrybcje. A teraz prośba i zachęta do wybrania się do fabryki papieru Są zaledwie 2 w Polsce duża i mała Kwidzyn Kostrzyn lub czerpalnia papieru w Dusznikach. Dlaczego o tym mówię? Bo kupując ryzy papieru w różnych marketach nie uwierzysz że są totalne różne odcienie. Pozdrawiam ciepło
- Najdroższe pod względem zaplecza sprzetowego drukarnie w Polsce to BPW Wykroty i BPC Ciechanów A za razem top 4 największych drukarni sitodrukowych w europie ;3
- Z serii ja poszedłem do drukarni i mówiłem o czymś, o czym nie miałem pojęcia.
- Szkoda że nie wyjaśniłeś na czym polega druk offsetowy. Wiem o czym mówię bo jestem maszynistą offsetowym.
- A kto z Gliwic
- Elo
- Jak ty sie świetnie ubierasz 😍
- Szedłeś pajacu po maszynie offsetowej ,a nie po drukarce....
- Szczerze mówiąc, nie rozumiem zachwytów pod tymi filmikami... Prowadzący sympatyczny, ale sposób prowadzenia to poza, kalka z innych kanałów. Widać mają dobre dojścia, żeby namówić kolejne firmy na reklamę w tej formie. Natomiast w filmiku pojawia się sporo bzdur...
Wszystko, co zostało zaprojektowane do wydruku w ViperPrincie powstało w pokoju tej dwójki grafików? No żart.
"Złoty" papier oblany prawdziwym złotem? No śmiechłem :D
Proponowałbym ekipie robić lepsze rozpoznanie tematu. To mój pierwszy filmik tutaj, później wybiorę jeszcze jakiś, ale jeśli poziom się nie poprawi, to strata czasu, wybaczcie.
- muj tata tam pracowal
ps:mam 11 lat
- pracowalem w takiej firmie