Dom z papieru: 2. połowa części 5 | Materiał specjalny | Netflix
- Nudne to jest
- Cicho coś tam
- nie wiem po co niektórzy piszą że ten serial to dno jak coś się nie podoba to niech nie oglądają proste.
- bardzo mi brakuje Berlina..💔💔
- 2 sezony to był sztos, potem przyszedł netflix i zaczął wyciskać historię jak cytrynę.
- profesor zniknął aby mnie szukać- największego fana 😀
- Bez Tokio to już nie to samo ...
- Dobrze, że to się kończy bo poziom abstrakcji doszedł do momentu gdzie skali brakuje.
- To już ostatni sezon?
- Ciekawe co z profesorem
- szkoda za to bedzie koniec
- Serial powinien się skończyć z drugim sezonem i mielibyśmy fajny serial z zamkniętą historią, do którego z chęcią mogłoby się wracać, a tak mamy 2 wybitne sezony, i 3 sezony będące odgrzewaniem kotleta, szkoda, ale dobrze, że już się to kończy
- I czerwony ekran akurat jak się wczułem 😩😩😩
- Wystarczy czekać teraz do 3 grudnia :/
- 🖤
- Tragedia ,ale jak ktoś lubi science-fiction to można obejrzeć.
- Jak to profesor zniknął😵😬😳
- Okropnie słaby serial, pierwszy i drugi sezon był genialny następne to już totalne nieporozumienie. Miejscami jest już tak głupi że większość tego i ostatniego sezonu się śmiałem a nie jest to serial komediowy więc nie powinno to mieć miejsca. Niestety ten serial cierpi na coś takiego jak serial Skazany na Śmierć gdzie po pierwszych świetnych sezonach serial zjeżdża z poziomu coraz bardziej i bardziej aż osiąga już taki szczyt idiotyzmu że nawet zakończenia nie chce się obejrzeć. Najprawdopodobniej z tym zrobię tak samo jeżeli będą produkcję o wiele bardziej wartę uwagi a wszystko na to wskazuje bo nadciąga nowy sezon Wiedźmina ;)
- Jak bardzo brakuje mi Tokio 💔