Dom 35 m2 - odc. 9 - Jak tanio urządzić ogród
- A więcej ogrodowych odcinków najdziecie w serii OGRÓD OD ZERA ->
https://www.youtube.com/watch?v=wb6N5Pdnyqw&list=PLoBbBWWrbXKZvho-lNNMnVQYoAspfJHMo&ab_channel=CastoramaPolska
- Hej,Cześć Wam, pytanko a gdzie postawiliście domek ( Polska czy USA?)
- Super, moje GRATULACJE!!!!!!!
- Pięknie 💯👍
- Jakiś czas temu u siebie na działce stawiałem ogrodzenie od zera. Suchy beton, wstawienie panelu i zalanie wodą, to czysta przyjemność była. Tylko łopatą robiłem 11 dołków, ale przynajmniej siłkę z głowy miałem ;)
- Przez wasze spaczone poczucie estetyki, tylko przyspieszacie tempo osuszania terenu. Beton? Koszeniem trawy do gołej ziemi? Jak tu ma pozostawać woda, będzie spływać i obnizac poziom wód...
- Płot troche niski 😅😅
- ✌️
- Może castorama mi wybuduje taki domek?
- Siema mazur
- Dlaczego nie daliście betonowych podmurówek w płocie? Wyglada lepiej, łatwiej zadbać o trawnik. Teraz będzie wyrastał między drutami płotu i będzie trudniej przy koszeniu trawnika.
- Ogrodzenie spoko, ale na działce, gdzie nie bywamy często, może przyciągać amatorów cudzej własności.
- Jeśli chodzi o równanie ziemi to mogliście wykorzystać też rozwiązanie znane np. z tenisa ziemnego :) Siatka z grubego włosia i ciągnąć za sobą :)
- Sciezke nie lepiej kartą?
- pięknota !
- Swietna robota, przyjemnie.mi się oglądało
- ten drobny zwir pod plyty chodnikowe to co to bylo? Lekko mokry ukladaliscie?
- Zupełnie nie mój klimat. Zbyt sterylnie i od linijki, ale widać, że się przykladacie i wychodzi porządnie.
- Kolejny super odcinek oglądałem z przyjemnością
- Spoko sprawa super wam poszlo czekam na wiecej takich pomyslow a raczej wykonia z waszej strony. Pozdrawiam :-)