Poznaj:


Oglądalność: 78889, czas 10m 16s, ocena 4877, reakcje 957. W tym odcinku próbujemy odpowiedzieć na pytanie - co dalej z motoryzacją? Dokąd zaprowadzą nas nowe, coraz to bardziej rygorystyczne normy emisji spalin, które nakłada Unia Europejska? Odpowiedź na to pytanie w odcinku. --- SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ! --- Facebook: http://facebook.com/wheelwithit Instagram: https://www.instagram.com/wheelwithit Nasza grupa Garaż Wheel with it.: https://www.facebook.com/groups/736115663394265/ Współpraca: hello@wheelwith.it --- .




DOKĄD ZMIERZA MOTORYZACJA?

- kogo stać na utrzymanie V8 i v 10 i v 12 to i tak sobie będzie fruwał i bedzie mial to w dupie ale to zaboli najbardziej zwykłych kowalskich
- Według mnie to ta cała Unia nie powinna istnieć i mam nadzieję że za długo nie pociągnie. Wszystkie kraje powinny z tego go*** spierdziela tak jak zrobiła to UK. A wszystko będzie jak dawniej👍
Ja bym wszedł tu na stronę http://weselne-strony.eu/ myśle że jest ok, - Mam nadzieje ze motoryzacja sie skonczy i bedziemy przemieszczac sie inaczej.
- Ja nie mam problemu z przesiadka na elektryka z emisją 0. Ja mam problem z fałszywą ekologią robioną wylacznie dla pieniedzy. Chce być ekologiczny. Ale to co się dzieje w UE to jest pseudo ekologia, widoczna na każdym kroku. Za każdym ekopomyslem kryje sie tylko i wylacznie mniej lub bardziej wyrafinowany sposów "wyrywania" pieniadzy od klienta.
- Albo przyzwyczaić się do życia po za eu
- 8:35 ludzkość mięknie i ma coraz to mniejsze jaja, dosłownie:
- pijemy wykastrowane piwo (bezalkoholowe),
- jemy już tylko zielsko i kotlety sojowe
- faceci przed lustrem spędzają prawie tyle co kobiety i krępują się
- jeździmy wykastrowanym silniczkami
- dzieci wyprowadzamy już tylko w kaskach pod dyktando kalendarza
- a faceci mają coraz to gorsze nasienie.

Sorry jak nie klimat to sami się wykastrujemy
- Polecam teraz jechać za granice kupować auta bo przy okazji zwiedzicie trochę świata
- Wrócimy do koni i bryczki xD
- Gramów? Na kilometr? Really? Miligramów, matołku :)
- JEBAĆ UE
- Nic się nie liczy tylko papier
- UE mówiąc grzecznie popeirdoliło
- Elektryki to 🐷💨💨💨🙊 Shut up
- F
- Pree f to pay respect
- Moim zdaniem ekologiczniejsze i lepsze i tańsze w utrzymaniu są silniki wodorowe
- Sreta **ujberg!
- Ale spoko!!! Po pandemi unia się rozsypie i skończą się restrykcje CO2
- Będziemy stare dobre auta naprawiać i jezdzić. A na baterie to tylko wibrator 😂
- Dlatego kocham Ameryke
W 2020 dalej klepią muscle cary i pickupy z 7 litrowymi dieslami (kiedyś sobie takiego sprawie tylko po to by wyciąć w nim katalizator xd może nie byłby zbyt praktyczny na codzień ale czego się nie robi żeby wkurwić ekologów
Upalanie w centrum miasta takiego skurwysyna dymiącego jak 20 passatów brzmi jak świetny pomysł)
Może te fury najlepiej się nie prowadzą i europejskie samochody zazwyczaj je miażdżą na torze ale za to genialnie brzmią i na ogół bardzo dobrze przyśpieszają
Porshe Ferrari i Lambo już wkrótce będą zmuszone żeby zrezygnować z dużych silników i zastąpić je elektrykami bo niestety są europejskie i ponad połowa ich zysków pochodzi z naszego rynku
Produkowanie zajebistych samochodów z potężnymi silnikami nie będzie miało dla nich sensu jeśli zamiast zarabiać będą na nich tracić
Japończycy też sprzedają bardzo dużo aut w Europie więc raczej wkrótce GTR Supra i Impreza WRX też będą musiały zostać uśmiercone bo bardziej im się to opłaci niż płacenie tych zjebanych kar
Ameryka będzie niestety ostatnim bastionem prawdziwej motoryzacji ale z czasem też oni będą musieli ustąpić
Jebać Unie i całą reszte tych eko świrów
Żadni politycy ani ekolodzy nie będą mi mówić jak mam żyć ani jakim autem mam jeździć
Powinni się odpierdolić od motoryzacji i zająć się poważnymi problemami