Dodatkowe szkolenia dla młodych kierowców
- wygląda jak niezła zabawa
- Potrzeba jeszcze tam testu łosia
- Ktoś wie czy to weszło?
- Hm,
1:50 też bym był zadowolony, ale jakbym miał za tę przyjemność wyłożyć z własnej kieszeni 300 zł, to myślę że każdemu się to średnio uśmiecha. :)
- Ja niestety nie zdałam za pierwszym razem ponad tydzień temu bo na placu nie spuscilam hamulca ręcznego chyba najgłupszy błąd jaki może być teraz tak panicznie boje się iść na kolejny termin mimo ze moj instruktor mówi ze dobrze radzę sobie i na placu manewrowym i na mieście jak się nie stresować tym niestety ten pierwszy raz stres miał ogromna role
- zdałam dziś buziole dzieki
- Dziękuję panu za filmiki dziś zdałam ,drugie podejście ,Rzeszów .Bóg zapłać.
- Chciałabym przejść takie szkolenie.
- Jak cofamy?
1.bieg do tylu
2. Sprzęgło
3 gaz????
Czy bez gazu???
- Instruktor mój, był kilka razy i poleca można się nauczyć wiele.
- Perełka w takich szkoleniach haha to szarpak :) Sam chce zapisać się na takie szkolenie :)
- bardzo pomocny film, ale itak nie zdałem. dzieki grzegorz!
- Wie pan może co z tą "nauką rodzicielską"? Od 17 roku życia.