Poznaj:


Oglądalność: 5018, czas 6m 30s, ocena 37, reakcje 8. Andrzej Michalski-Stępkowski w rozmowie z telewizją Biznes24 .




Dlaczego stal drożeje

- Kuzwa bojlera nie moge kupic bo fabryka stali nie ma
- Drożeje bo idzie do Polski przez rocznicę Rydzyka jagby ktoś nie wiedział
- Ja widzę że gospodarki 2022 staną!!!!!!! budowlanka zbakrotuje ani jedna budowa się nie rozpocznie przez prywatnych inwestorów i dalej ne trzeba pisać o każdy wie
- No i minęło parę miesięcy i już widać spadki taki to ekspert ha ha ha
- To jak byś pijaka pytał czy dalej będziesz chlał odpowiem krótko TAK
- Teraz stal czarna podrożała o conajmniej 100%
- Ceny dzisiaj są ogromne to jakaś masakra
- Do kiedy te wzrosty?