Poznaj:


Oglądalność: 740850, czas 2m 44s, ocena 19964, reakcje 572. Jeśli nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, to zacznij. Created by https://www.codetwo.com .




Dlaczego kawa w biurze jest za darmo?

- Dobra firma. Kawa po 5 zeta przez 15 lat. No, no, inflacja hrejterów sie nie ima.
- Wiedziałem, jakie będzie pierwsze słowo, jak tamten odejdzie, była tylko jedna możliwość :D
- Pracownik opity kawą potrafi zapierdalać kilka razy więcej i się mniej leniwi, chyba oczywiste że stymulant będzie za darmo
- Idę po kawę. U mnie jest za dwa złote
- XDDDDDDDDDDDDDDDD
- a co ty myślałeś że darmowa kawa to ta słynna wysrana przez łaskuna muzanga - Kopi Luwak . HEHE dobre
- 5×20×12×15=18 000
Nowa Multipla kosztuje ok. 260 000
- O w mordę dobre, ale się uśmiałem. Wlaśnie jestem w pracy i piję kawę ‐ ale swoją co z domu przynoszę uf.
- Propsy...
- "łaskun muzang - gatunek ssaka z rodziny wiwerowatych. Ubarwienie szarobrązowe. Ogon długi, puszysty. Jasne cętki na głowie, ciemne na łopatkach, udach, przy ogonie i po bokach".
- XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
- 27k wydał
- Kawa jest za darmo bo amfetamina jest we własnym zakresie
- Złoto
- Popłakałem się xD
- Durny wcisną normalnemu kit😈👋🏾a ten nie włączył ostrzegawczego myślenia //tak działa patolo szczujnia 💀🥼⌚
- Posikałem się prawie. 5 zł 🤪🤪🤪
- Kurwa
Miałbym za to nową multiple
- To się nazywa Mindfuck :)
- Hahah