Poznaj:


Oglądalność: 261513, czas 10m 23s, ocena 3381, reakcje 163. Uwielbiasz słodkie wypieki i chcesz sprawić, aby Twoje ciasta wyglądały niezwykle efektownie? Paweł Małecki wraz ze swoim gościem specjalnym – Jowitą Woszczyńską, która zajęła 3. miejsce w Mistrzostwach Świata w Dekoracji Tortów – pokażą Ci, jak używać masy cukrowej i jak zrobić z niej wyjątkowe dekoracje! Obejrzyj odcinek, a po więcej słodkich inspiracji zajrzyj na Kuchnię Lidla. SUBSKRYBUJ - https://goo.gl/UAhZQG. Zobacz więcej trików na słodko - https://goo.gl/ .




DEKORACJE Z MASY CUKROWEJ 🍰🎀 | Paweł Małecki & Jowita Woszczyńska

- Jakie są Wasze sposoby na efektowne ozdabianie ciast i tortów? 🎂😍🍰 Opowiedzcie nam w komentarzach!
- Witam serdecznie, co mogę zrobić żeby szybko gotowa mase zmiękczyć? Wasza jest taka gładka i elastyczna a moja twarda i trzeba sporo siły żeby wogole ja zagnieść 🙄
- Komentarze zasłaniają to co chcemy zobaczyć
- A gdzie można kupić tą masę?
- SUPER ODCINEK!!! 🤩⭐👍
PROSZĘ O WIĘCEJ ODCINKÓW Z JOWITĄ!
- ja zrobię taki tort dla mamy na urodziny ,bo robię jej niespodziankę
- Czy te masy nadal dostępne są w lidlu?
- Wow so talented that's beautiful and cute!
- Kochani ! Mam zamiar zrobić sama tort na roczek dla synka, z masą cukrową - gdzie można kupić taką gotowa jaka Wy pokazujecie w filmie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
- Masa jest dostępna cały czas?
- Czy masa nadal jet dostępna?
- Gdzie kupić ta masę w paczuszkach?
- Ludzie to cud ze Was znalazlam jestescie niesamowicie zdolni.Dla mnie jestescie Mistrzami Swiata w dekoracjach.Goraco pozdrawiam z Finlandii
- Pięknie to wygląda, ale brakuje mi informacji jak tą masę przygotować do pracy. Bo wyciągam masę z folii ugniatam ją do pożądanego kształtu i ..... utykam. Masa robi się tak miękka, że klei mi się do palców i nic z tego nie wychodzi. Pozozostaje smutek. Co poradzicie?
- A gdzie można kupić taką masę cukierniczą ???
- Gdzie można kupić taką masę
- Piękne 🎀
- Nie no po prostu wow 💖🍰🍨
- Gdzie mogę kupić takie masy cukrowe?
- Nie uszki tylko uszka ;) i nie oczki tylko oczka ;)