Czyszczenie wnętrza reflektorów samochodowych #101_Napraw
- Teraz pokażcie jak umyć lampę klejoną twardym klejem czyli bez możliwości demontażu klosza.
- No i sztos mordeczko
- Niby przydatny film, ale do kitu. W wiekszości aut nie da sie zdjąć szkła z reflektora.
- ✋👍
- Tak tak, teraz reflektory się klei. A podczas grzania można z lekka przedobrzyć i kłopot🤣
- Witaj,
A jak mogę pozbyć się niewielkiej ilości kurzu bez demontowania klosza w VW Gold IV ?
Czyi mogę wymontować żarówki i użyć sprężarki ?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
- Pytanie. Skąd wziąć, uwaga trudne słowo... wodę zdemineralizowaną za darmo?
- ale już informacji o tym jakiego kleju użyć do ponownego połączenia to już ni chu....
- Niby wszystko ładnie pięknie, ale taki poradnik zrobiłby robotę wykorzystując nowsze auto tak z przedziału 2005 - 2012 rocznik, gdzie głównie lampy są klejone i to jest największy problem.
- No i sztos xD
- Jak nie wydając ani grosza a woda i inne to co? Darmowe dajecie
- Mam pytanie ciężko się rozkleja takie lampy? Mam cytrynę c3 2004r i pasowałoby wyczyścić klosze od środka....
- Jakiej firmy masz ten opryskiwacz bo wyglada na solidny ?🙂
- Pamietam w Omedze A i W124 tez w prosty sposób rozbieralem reflektory... Pozdrawiam.
- Bhndjd
- Chyba ze trzeba zwalać zderzak by dostać się do lampy
- PODOBNY DO JACKOWSKIEGO NA MAŁYM OBRAZKU.
- Rekord waszego programu nic nie wydaliście i 100% zaoszczędziliście XD
- Sztos
- I znowu znawca fuszrrmean