Poznaj:


Oglądalność: 50478, czas 15m 11s, ocena 1441, reakcje 300. Czy warto kupować wojskową odzież i sprzęt (plecaki, menażki, bagnety)? Jaki jest najlepszy kamuflaż na miejskie warunki? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w niniejszym materiale! Pełna lista rzeczy, które warto spakować do zestawu ewakuacyjnego: http://wiedza.domowy-survival.pl/Zestaw_ucieczkowy Wspomniane plecaki i torby Helikona z cywilnie wyglądającymi paskami systemu MOLLE: http://bit.ly/plecak-dragonegg-czarny (plecak Dragon Egg, czarny) http://bit.ly/plecak-dust-sza .




Czy warto kupować wojskową odzież i sprzęt? Domowy Survival

- ...
- Sprzęt wojskowy czyli: ubrania, buty, plecaki, kochery, noże, lornetki, namioty z kamuflażem mogą być nawet zagrożeniem w czasie wojny czy zamieszek. Możesz być potraktowany jak ktoś ze służb i co najmniej zatrzymany a nawet zaatakowany. Z tym naprawdę trzeba się liczyć.
Tu sobie zobacz stomatolog dziecięcy Konin , w każdym razie ja polecam. - To tak jak z buschcraftem...ekhm. Dzięki za materiał. "Człowieka związanego z wojskiem po oczach jego poznasz" - ale to prawda, że nie zawsze tacti cool jest wszędzie dobry.
- Głupie bardzo głupie masz rozumowanie i pogląd
- https://www.youtube.com/watch?v=-cddbZFLWgM
- Bagnety? Bagnet słuzy do walki,juz lepiej jakiś nóż do lasu.. :)
- Ja na codzień chodzę w różnych ubraniach wojskowych mundurach polskich niemieckich rosyjskich amerykańskich i często byłem mylony z kimś z wojska 😁
- Weź sobie torbę z biedry, by cie nie pomylono z innymi uchodzcami
- Jeśli chodzi o ubiór racja, natomiast o sprzęt to zależy, większość rzeczy w sklepie turystycznym jest droższych od tych sprzedawanych przez AMW a w wypadku gorszej jakości wykonania przepłacimy. Już nigdy nie kupie saperki turystycznej.
- Wedłóg ich najnowszej strategi biznesowej, aka Agenda2030, im zależy na naszym zgonie pod chasłem: CV. Skoro globaliści z światowego banku-theWorldBankGroup zadłużyli swoim „prywatnym” fiat-długiem wszystkie kraje, i skoro przywłaszczyli sobie wszystkie złoża, zasoby, emerytury itp., to teraz nie zamierzają nam tego oddać. System kradzierzy który oni podstępnie stworzyli to jest szwindel-Ponzi, gdzie szwindel tak długo się kręci jak znajdują się nowe ofiary do oskubania. Skoro oni wciągneli cały świat w system Pozni i skoro wszystkich już okradli z własności, złóż, emerytur, nieruchomości (poprzez wiekuiście wzrastające podatki), i wszystkich dóbr ojczystych, to teraz jedyną wartość jaką my mamy w ich oczach to są zyski związane z naszą „likwidacją”. Teraz właśnie obserwujemy swoją własną „likwidacje” z zyskiem dla bankstera i jego partnerów aka PPP-PublicznoPrywatnePartnerstwo(ustawa 1420), gdzie urzędnicy samorządów z Rockefellera klubu_ICLEI wraz z prywatnymi organizacjami ala NGO – organizacjami pozarządowymi, podejmują decyzji o nas, bez naszego udziału. Po prostu, decydują o nas, bez nas. Awięc, zaganiając nas na bardzo zyskowną rzeź, urzędnicy rządowi, jako agęci bankstera, powodują naszą śmierć i zarówno oni jak i bankster, bardzo się na tym wzbogacają, w czym nasze dobro materialne przechodzi na nich. Prosze zauważyć że oni zykali tryliony $ na owej plandemi i na wszystkich innych kłamstwach które tworzą jako naszą rzeczywistość: Rockefellerowska medycyna, akademia, polityka, ekonomia, media... to wszystko jest oszustwem dla zysku wymuszanym na nas któro powoduje naszą chorobe, cierpienie, i zgon – dla ich zysku. Do nich należą szpitale, uniwersytety, fundacje, NGOs, civil society – ruch społeczeństwa obywatelskiego zamiast nacjonalistycznego. Ich są szkoły i kościoły i wszystko inne. Do nich należą „pandemic bonds” wartościowe papiery i spekulacje związane z aka pandemią dla zysku. Szpitale dostają $ za każdy zgony aka CV. Urzędnicy dostają zachęty na propagowanie aka CV. NGOs zarabiają tryliony $ na usługach i produktach związanych z CV. To oszustwo jest bardzo głębokie.

Oto jak nas robia w covid-bambuko juz od 2017 r.
http://www.prisonplanet.pl/polityka/baza_danych_banku,p137311066

Pozdrawiam
- duzo racji z ktora sie zgodze ale.............. jak ktos porownuje demobil made for MON z demobilem zachodnim zwlaszcza amerykanskim angielskim francuskim i niemieckim pod wzgledem funkcjonanosci, jakosci, trwalosci, zaprojektowania no to takiego kogos nie da sie w tej kwestii traktowac jako wiarygodnego bo nie ma o tym pojecia. 2-dostzregam klolacy po uszach blad logiczny gdyz wypowiadajacy sie najwyrazniej sugeruje ze istenieje takie cos jak sprzet idealny na kazde okolicznosci ( wiadomo ze kamuflaz niesie ryzyko w pewnych okolicznosciach- ale w innych to ubior cywilny sprawi ze bedziesz widoczny z kilometrow jak na tacy i to bez termowizji- a ciuchy wojskowe wykorzystuja czesto technologie IIR (redukcja widocznosci w podczerwieni). a co do sprzetu turystycznego/outdorowego- ma wiele zalet ale jak idzie o wytrzymalosc to przy wojskowym lezy- jest robiony dla spacerowiczow gorskich a nie na sytuacje za pzreproszeniem siedzenia w gownie po szyje- skoro jest taki super to dlaczego nie przyjal sie w SF- a nikt nie wie tyle o beznadziejnych sytuacjach co specjalsi- czy to miasto gory pustynia czy morze
- kupcie u mnie ,tylko nie u wojskowych
- Moim zdaniem warto kupować wojskowy sprzęt z kilku powodów:
1 - jest tańszy niż te wszystkie Helikony
2 - jest zunifikowany, dzięki czemu gdy coś nam się zepsuje to łatwiej będzie pozyskać części zamienne
3 - jest idiotoodporny
4 - jest go dużo na rynku
5 - wcale nie jest złej jakości
Sam mam masę sprzętu z demobilu i dzielnie mi służy :)
- Flectarn 🤢
- Polecam ubrania firmy Engelbert Strauss.
- Już przerabialem takie rozważania. Sporo w tym racji, zwłaszcza jeśli nosi się broń. Jednak noszenie się niepozorne nie oznacza braku zainteresowania że strony służb. Te w dobie zbliżającego się zombikryzysu i powodowane rozkazami elit masoni są zwłaszcza i przede wszystkim zainteresowane cywilami. Nikt tego nie roztrzasa bo to takie nielogiczne......, ostatnio modne jest mowienie;, depopulacha,szczepienia, i inne tego rodzaju i wszystkie z jednego źródła wypływają i do jednego się sprowadzają. W ostatnich wojnach przypomnę w Serbii i tamtych rejonach snajperzy strzelali równie ochoczo do dzieci i kobiet a może bardziej ochoczo niż do uzbrojonych ubranych w moro...
- Masz zupelna racje. Lepiej w trudnych czasach nie chodzic w ciuchach wojskowych. Bo jak nie zajebia ciebie swoi za dezercje, to obcy jako wroga. Pozostali zawsze cos beda chcieli i podejrzewali, ze masz bron, jedzenie-tylko ze je ukrywasz, bo sie przygotowales. Poza tym wyrozniasz sie z tlumu jak sroka. Lepiej stwarzac wrazenie jak wszyscy. Glodnego, brudnego, glupiego i biednego.
- Mogę zaświadczyć ze kamuflaż ratuje życie, ponieważ chodząc po górach natknąłem się na niedzwiedzia którego dosyć szybko dostrzegłem (19 godzina juz po zachodzie słońca) i dzięki mundurowi odrzuciłem plecak i oddalałem się od niego dzwoniąc na GOPR i zyskałem nawet 10-15 min zanim mnie spostrzegł i rozpoczoł szarżę i wiedziałem jak się zachować po rozmowie z ratownikami.
- do takich którzy lubia się wyróżniać należą Aleksander Jabłonowski z utuba
- Najlepszy kamuflaż do miasta to normalna odzież :)