Poznaj:


Oglądalność: 5416, czas 10m 23s, ocena 101, reakcje 23. http://wyzwanie90dni.pl/webinar - ZAPIS NA WEBINAR http://wyzwanie90dni.pl - oficjalna strona https://www.facebook.com/wyzwanie90dni - polub nas na FACEBOOK https://goo.gl/lZ8vnI - Subskrybuj nas na Youtube https://www.facebook.com/groups/wyzwanie90dni/ - Grupa na facebook .




Czy warto kupować drogi rower i inny sprzęt sportowy? + 90km w 3:15

- u nas inny klimat ale trzeba jezdzić bo to coś pieknego , jestes pozytywny tak 3maj , moje szczescie na m foto blogu https://photos.google.com/share/AF1QipN7PWvX_yDBGPzOiXqwKsCiIkwwiXN0k4SbIHhOGVioJh4xQIEToxnmQ_LMjUuGEw/photo/AF1QipMTR9td6qi2YJCk-cGyJxBoM8rUdiL-jin1Uzmw?key=amo0cHFRZGRxNzh4WFFkM2tNU0tLWjhDZjNsVnJn
- Jaka nazwa dokladna tego roweru marka i model poprosze 😎
- Witam, twoim konikiem jest motywacja, a więc musisz w tym temacie jakże w sportowym/rowerowym zapoznać się z postacią tego młodego polaka. Robi naprawdę niezwykłe rzeczy. https://www.youtube.com/watch?v=Rh2kWNTqeK0
- Ja się zastanawiam, czy Ty patrzysz w kamerę czy w szybę i jak przy tym tak zapieprasz a tu żona tak ciśnie :)
- Brawo. Teraz mnie totalnie zaskoczyłeś! Wcześniej oglądając Twoje filmiki uznawałem Ciebie za zupełnie stroniącego od sportu, przez co Twój przekaz do mnie słabiej trafiał. Teraz udowodniłeś jaką masz siłę woli. Wiem coś o tym bo sam uprawiam triathlon od dwóch lat. Porwać się na pełnego Ironmana to już jest konkret! Powodzenia i najważniejsza sprawa, szlifować pływanie! Póki co sam planuję rower tego rodzaju zakupić, jakie są Twoje wrażenia z jazdy 'na leżąco' na rowerze TT :)?
- Przy twojej wadze chłopie ( gdzieś z 94 kg) to 90 km to wyczyn ze średnią 27km, dobry sprzęt robi robotę ale kondycje też trzeba mieć. Pozdrawiam i życzę dalszych rekordów.
- Co ja tu słyszę Krzysiu " jak by mniam się nie udało" stary tyle wysiłku, ty już zająłeś pierwsze miejsce. Pamiętaj " wątpliwości są jak zdrajcy, przez które tracimy dobro, które wielokrotnie możemy osiągnąć" Zasuwasz, zmieścisz się w 3 h. Jesteś przecież Królem, Krzysztofem Królem :) ....a rowerek fajny :)
- 20 tys za rower 🚲? kurde moje auto nie jest tyle warte :-(
- "dokładnie" :D
- To w koncu warto kupic taki DROGI, czy nie warto? :)
- Krzysiu, Wielki człowieku 😀 warto.