Czy warto chodzić na szkolenia z nieruchomości? | EDU 16
- Inwestowanie w siebie czy w coś innego?
Jakie masz podejście? Daj znać w komentarzu :)
- Jakim sprzętem nagrywasz Filipie?
- Filip. You are fantastic :)
Kocham takie podejście,
Kocham wymaganie od siebie,
Kocham wyciskanie dla siebie :)
- Super materiał Filip. Bardzo podoba mi sie metafora:"... jak dostajesz od życia cytrynę zrób z niej lemoniadę". Dam mnie w biznesie inwestycyjnym im większe wyzwanie, im kwaśniejsza cytryna, tym więcej nauki, wiedzy fanu i sukcesu z picia nadzwyczajnej lemoniady :).
- Witam ! Panie Filipie czy Filip ? Jak mogę mówić ?
Lecz moje pytanie jest inne.
Jak byś zainwestował 4000 tyś zł ?
Bo ja zamieżam kupić :
- Moniter Pro
- garnitur
- i pujść na 1-2 spotkania o biznesie .
Pytam się ponieważ potrzebuję opini Profesjonalisty .
Pozdrawiam Serdecznie 💎👍
|
|
|
V
- Filip czy przeprowadzasz szkolenia w kierunku inwestowania w nieruchomości kierunek inwestycji wynajmu mieszkań na pokoje? A drugie pytanie czy można u Ciebie wykupić dostęp do umowy najmu pokoju? Pozdrawiam
- Świetne podejście i dużo konstruktywnych pytań:) Dzięki Filip za kolejny wartościowy materiał w dobrej scenerii ;) Pozdrawiam!