Człowiek, który od 57 lat piecze słodkie bułki
- Ciekawe czy jeszcze zakład działa
- Jak miło przebywać z takim pracowitym, uczciwym człowiekiem.
- Niesamowity człowiek! 🌾🥐🍞💪
- Istnieje to cudowne miejsce jeszcze?
Jakiś Kielczan da znać?
- Co za wspaniały człowiek. Dla Boga i ludzi. ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU I BLOGOSLAWIENSTWA
- Do pełni szczęścia brakuje tylko aby tacy ludzie używali do swych wypieków polskiego cukru i mąki... Tak długo jak będziemy kupować niemiecki badziew tak długo nie powstaną znowu na polskiej ziemi młyny i cukrownie, polikwidowane dla dobra Unii, czytaj Niemców...
- Piekna Historia i niesamowity ciezko pracujacy czlowiek.
- Cieszy mnie że Unia go nie zniszczyła jeszcze
- Masz wielkie serce
- Super człowiek.👍👍👍
- Żyje ten pan? Jeśli tak to życzę mu dużo zdrowia i szczęścia ;)
- Jak powiedział na początku 3 zł to kopara mi opadła
- i co za pajac dał 351 negatywnych ! nie docenia ludzkiej pracy ? żeby inni się nakarmili? wg. niego
- aj jest niesamowity ten dziadek wykonam swoja prace jako ktoś najlepszy na swiecie
- zaangażowanie ma byc opłacalne.
- 351 negatywnych jak ja to widze! i co czujecie satysfakcje ? stary dziadek nie krzywduje sobie na prace codzienną
- Wiadomo co tam u tego Pana w tych ciężkich czasach? Ma się dobrze?
- ♥
- super,od serca robione,,,no za daleko zyje bo napewno bym u tego pana kupowal,ogladasz film i czujesz jak wszystko pachnie ,,,
- Okropne te pączki. Całą noc na kiblu po zjedzeniu trzech. Warunki jakie tam panują są dalekie od tych zalecanych.
Koleś chyba nigdy oleju nie wymienia i smaży na tym samym. Nadzienia bardzo mało.