CLEAN WITH ME || POSPRZĄTAJ ZE MNĄ || SPRZĄTANIE CAŁEGO DOMU || SPRZĄTANIE OD A DO Z || MOTYWACJA
- Witam ten plyn do dezynfekcji co myla pni meble jak się nazywa i gdzie można kupić?
- Ja do czajnika uzywam octu ' jesli mam czysty filter' to gotuje z octem okolo raz na tydzień ' gdybym nie miala dzbanka filtr.gotowalabym 3 razy dziennie(wode mam straszna)
Jak dla mnie dość ciekawe,
blog przemysl-drzewny.pl , mi też odpowiada.
- motywujace jak zwykle, ja od siebie polecę roomba, gruntowe sprzatanie i połowa obowiązkow z głowy
- Najprostrzym sposobem na etykiety to najpierw umyc sloik w zmywarce, a potem co zostanie posmarowac zwyklym olejem, zostawic na chwile i zetrzec
- Uwielbiam takie filmy i prosze o jeszcze. To dla mnie ogromna motywacja do pracy:)Pozdrawiam serdecznie:)
- Mega irytowaly te przejścia co chwilę coś mówiłaś, lepiej było by z muzyką. ..
- Przepieknie urzadzone mieszkanie:)
- Najbardziej na kamień lubię używać octu zagotoeywujac go w czajniku, działa również odkażająco :) później wsypuje sody do odpływu w zlewie i zalewam tym gorącym octem z czajnika. Pięknie czyści i zabija zapachy.
- Wrzontkiem zalej i odejdzie naklejka z słoika
- Super filmik bardzo mnie zmotywowalas twoim sposobem wczoraj ogarnęłam spiżarnie i kuchnie ale patrząc na twoje mieszkanie widzę ile jeszcze pracy mnie czeka. 😊😊😊
- wolę sobie włączyć roombę i mieć spokój :) nie lubię sprzątania :D
- niedawno wizięłam sie za porządki, mąż aż kupił mi roborocka, ale wolę już sama sprzątać, bo on to średnio sprząta.
- Ładny kubeczek skąd
- Piękny dom☺️🌼 skąd kosz na śmieci?
- Super filmik, podziwiam za organizacje i porzadek w takim malym mieszkaniu.
- Jeśli chodzi o usuwanie etykiet ze słoików to ja mam taki sposób : najpierw namaczam w wodzie i szorstką strona próbuje usunąć, a miejsca po kleju usuwam zmywaczem do paznokci i już sloiczek dostaje,, drugie życie,, 😁
- Motywujesz do czegoś w każdym filmiku :) pozdrawiam 🙂
- Hej, mam małą radę odnośnie poduszek na sofie jeśli chciałabyś żeby ładnie się układały i były ,, grubsze " wsadzić dwie w jedną poszewkę 😊sprawdzony przez ze mnie patent 💪💪polecam.
- Hej super a krzesła gdzie kupione piękne są i ten kolor zielony 😍😍
- Też uwielbiam zejść rano do czystej kuchni 😍 Piękna pościel 😍 Ja właśnie kończę sprzątanie 😊