Ciągnik był tak zniszczony, że nie dało się go holować! #Pomoc_Drogowa
- Byłem przy nagrywaniu sztos 💪💪
- Jak można tak samochód swojego pracodawcy zniszczyć, kierowca już nigdy nie powinien mieć auta powierzonego, bo zadbać nie potrafi
- Kuń na ziemie ale śladów brak ładna ustawka
- A może się wyklepie szwagier warsztat ma !
- Jaka dramaturgia, jak przy stawianiu klocka w parku.
- Polecam serwis aco u Stasia
- 2 miesiące wystawiona na otomoto
Powypadkowy -nie
Przebieg 250 tys
Klima działa wiadomo do nabicia
- Ladnie zlamane zelazo ale na tyle slabo ze firanecki w kulecki nieodpadly to lux
- Pan Wiesio zrobi za pół darmo .
Z fakturą drożej 😁
- Druga ramą szybę wstawia i jeszcze szybka Hiszpanie zrobi 😅😅
- Nie mogliście odrazu scholować do właściciela po wypadku xd?
- szwagier ma warsztat, poradzimy sobie
- A to nie są te tereny od razu przez pelplinem ?
- Żeśmy scholowali, pozbierali, naprawiali 😁
- Ale musiał być dzwonek ..
- Janusz z mirkiem szykuje stodolę na nowego "pacjenta"
- Na filmie widać Ducato czerwone .widziałem jak wbite było w naczepę a kierowcy wystawala ręką.....niestety zmarł tego samego dnia
- Daleszyce czekają...
- Kierowca przeżył?
- Jak by ten odcinek był troszke dłuższy to by była petarda