Poznaj:


Oglądalność: 731, czas 1m 42s, ocena 7, reakcje 1. Zawód piekarza to nie jest taka prosta sprawa. Przekonać się mogli o tym pierwsi uczniowie w tym roku, którzy wczoraj, 16 czerwca odwiedzili Piekarnie Bigaj. Pan Stanisław, właściciel piekarni, nie krył, że tęsknił za tymi prelekcjami i wycieczkami. "Jestem bardzo szczęśliwy" - mówi Pan Stanisław Bigaj. Po tych długich miesiącach ograniczeń, związanych z pandemią, wreszcie mógł przywitać pierwszych uczniów w swojej piekarni i uchylić rąbka tajemnicy piekarskiej. Restr .




Chleb od środka czyli wycieczka szkolna do Piekarni Bigaj

- No to nie jest lekki kawałek chleba, nie raz się człowiek popaży itp, jestem piekarzem ale dużo zależy od ludzi z którymi się pracuje, ja niestety nie mam miłego toważystwa ale pracować trzeba