BHP bez tajemnic - Czy mogę już szkolić z BHP?
- Dziękuję..... Myślę, że zacznę od podyplomówki i coś się się rozwinie.....Pozdrawiam.....
- Nie wiem po co tutaj teoretyzować na temat czegoś co nie jest dopowiedziane w przepisach, mam tu na myśli ocenę doświadczenia zawodowego ; ) Ogólnie dobrze opowiedziałeś o tym, ale skoro nie ma czegoś w przepisach jasno to znaczy, że nie jest to zabronione.
- super by było gdyby nagrał Pan filmik dotyczący uprawnień osoby która ukończyła kierunek "technik bhp", niestety nauczyciele w szkole nie do końca potrafili sprecyzować swoje odpowiedzi. Pozdrawiam.
- Świetnie wyjaśnione, dziękuję bardzo.
- Dobry Filmik
- Witam, właśnie jestem w takiej sytuacji. Rozpoczęłam podyplomówkę. Dziękuję za informacje.
- Supcio :)
- Brawo :-) z zainteresowaniem obejrzałam filmik, bardzo przejrzyście i przystępnie omówiony temat szkoleń bhp, czyli to, o co najpierw pytają absolwenci szkół bhp.
Gratuluję pomysłu, ale także wiedzy i umiejętności komunikowania :-)
- Przypomnę że poza podyplomowkami i technikami z BHP są też pełnowartościowe 3 letnie studia. 😊