10 najlepszych POLSKICH firm
- A gdzie ursus
-
3:00 4F to z angielskiego ,,For Fun"
Czyli ,,Dla zabawy"
- Super wiedzą dla mnie jako konsumenta...ogromne dzięki👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
- solaris juz nie jest polską firmą. kupili ich hiszpańcy z grupy caf.
- Solaris dostał sprzedany a w 2020 bił rekordy ale już w rękach hiszpanów
- A gdzie jest Unia??
- A gdzie jest ,,Totet Prime !!!"
- A wedel znaczy z tego co wiem to już sprzedali Ale no...
- a gdzie pll lot
- Dla mnie najlepsza firma to McDonald's
- A techland? Przecież mają więcej gier od cdp i są bardziej rozpoznawalni.
- A gdzie tymbark
- 4f polska marka a wszystko chinskie hahaha !!!
- zelmer , wielton pronar Forte
- Orlen to były CPN centrala produktów naftowych
- A gdzie KGHM?
- Solaris powstał jako element globalnego przedsięwzięcia w przemyśle motoryzacyjnym opartego na ukradzionym mi pomyśle. Skończyło się to gigantyczną aferą m in bankructwem General Motors i miasta Detroit w 2009. Jest to prawdopodobnie największy przekręt 3RP. Aferzyści pozostają bezkarni. Szczegóły na
ogaza.com.pl (zakładka Lista Złodziei)
- PESA wchłonięta przez jakąś odnogę gospodarczą tfu pisu... Pewnie komuś ją obchną prędzej czy później. Pozdrawia Bydgoszczanin. EDIT: Chodzi o Polski Fundusz Rozwoju, który przejął wszystkie udziały spółki. Kwestia czasu jak oddadzą ją ickom czy innym niemcom... :(
- Solaris już nie jest polski, tylko hiszpański "Solaris sprzedany! Nowym właścicielem producenta autobusów i tramwajów została hiszpańska firma CAF" >> źródło dla niedoinformowanych -
https://gloswielkopolski.pl/solaris-sprzedany-nowym-wlascicielem-producenta-autobusow-i-tramwajow-zostala-hiszpanska-firma-caf/ar/13468680
- Nie osiedlu tyko wsi